TSUBAKI KABELSCHLEPP GmbH (Systemy prowadzenia i ochrony przewodów energii)

Patrzymy w przyszłość. Już dziś.

TSUBAKI KABELSCHLEPP jest dostawcą prowadników przewodów wykonanych ze stali, wysokogatunkowej stali nierdzewnej, oraz tworzyw sztucznych, a także prowadników hybrydowych (tworzywo sztuczne z aluminiowymi rozpórkami). Nasze produkty dostarczamy w rozmiarach standardowych lub dopasowujemy do potrzeb klientów z precyzją co do milimetra.

Nasza oferta obejmuje wszystkie rozmiary, od małych, kilkumilimetrowych zespołów, mających zastosowanie np. w drukarkach atramentowych, aż do gigantycznych rozmiarów łańcuchów ważących po kilka ton, używanych na platformach wiertniczych.

Nasze wyroby charakteryzuje stabilność i wytrzymałość dostosowana do wszystkich zastosowań, stała lub regulowana szerokość łańcucha, duży zakres długości samonośnych oraz zastosowania ruchome w płaszczyźnie 3D. Dodatkowo cechuje je niska emisja hałasu i lekkość, obudowana konstrukcja oferująca łatwy i szybki dostęp, a także możliwość pracy w trudnych warunkach, np. w wysokiej temperaturze lub w pomieszczeniach typu clean room.

Przewody elektryczne TSUBAKI KABELSCHLEPP zostały specjalnie opracowane, zoptymalizowane oraz przetestowane z myślą o zastosowaniu w systemach prowadników energii. Gwarantują niezawodność nawet w najcięższych warunkach pracy – za rozsądną cenę.

TSUBAKI KABELSCHLEPP dostarcza kompletnych, w pełni gotowych do użytku systemów prowadników przewodów pod nazwą TOTALTRAX. Zgodnie z życzeniem klienta dostarczamy gotowe do pracy prowadniki przewodów z już wsuniętymi wiązkami przewodów stanowiące w pełni operacyjny i gotowy system, zmontowany wraz z przegrodami, przewodami, wtyczkami i przyłączami, stelażami transportowymi oraz innymi elementami.