Systemy prowadzenia i organizacji przewodów


KABELTRAX na świecie

Pełna swoboda w projektowaniu – bezpieczna organizacja przewodów i wiązek kablowych we wszystkich wymagających zastosowaniach.

  • Drzwi przesuwne
  • Drzwi uchylne
  • Dachy rozkładane
  • Siedzenia, siedzenia składane
  • Kolumny kierownicy
  • Wyświetlacze podwieszone

i wiele innych...

KabelTrax jest największym dostawcą systemów prowadzenia i organizacji przewodów, które chronią wrażliwe obwody. Sprzedaliśmy już miliony systemów na całym świecie; oferowane przez nas rozwiązania są zaprojektowane specjalnie pod konkretne zastosowania, zapewniając bezpieczne działanie wiązek kabli wśród wrażliwych komponentów w ograniczonych przestrzeniach.

Szeroki asortyment materiałów pozwala nam na elastyczność w projektowaniu, niezbędną by znajdować skuteczne rozwiązania do nawet najbardziej wymagających zastosowań. Dzięki szerokiemu wykorzystaniu zautomatyzowanej produkcji i systemów kontroli jakości, jesteśmy w stanie wytwarzać pozbawione wad produkty, dostarczając elementy o 100% jakości w 100% przypadków – na czas.

Nasze zakłady produkcyjne, strategicznie rozmieszczone po całym świecie, pozwalają nam na minimalizację kosztów logistycznych i ryzyka walutowego, oraz znaczne ograniczenie czasu odpowiedzi i pomyłek wynikających z bariery językowej.

Nasze potwierdzone doświadczenie w integracji technologii projektowania i produkcji skutkuje korzystnymi cenowo rozwiązaniami.

Nie ograniczają nas kwestie materiałowe, projektowe i produkcyjne ani lokalizacja – polepszamy wydajność wiązek kabli przy pomocy naszych innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie prowadzenia i organizacji przewodów, zoptymalizowanych pod kątem specyficznych potrzeb każdego klienta.