Systemy prowadników przewodów w zakresie poszukiwań i wydobycia ropy naftowej i gazu ziemnego


Co konstruujemy ...

Specjalizujemy się w prowadnikach przewodów i węży, zwanych również prowadnikami łańcuchowymi, służących do prowadzenia i organizacji przewodów i węży. Nasze produkty są często wytwarzane zgodnie ze specyfikacją klienta lub w oparciu o szeroki asortyment standardowych wersji, jednak zawsze dopasowane do indywidualnych wymagań. Dostarczamy dowolne rozmiary, od milimetrów do metrów. Używamy wyłącznie dopasowanych do branży materiałów stalowych lub z tworzywa sztucznego i stosujemy się do norm stosowanych w danym segmencie rynku. Produkujemy i dostarczamy w pełni zmontowane zestawy gotowe do instalacji lub moduły pozwalające na bezproblemową instalację w zakładzie klienta, w tym: konfekcjonowane przewody, rynny prowadzące, rynny podpierające i inne niezbędne akcesoria. Oferujemy także rozwiązania związane z prowadzeniem i przewodów i węży, np. suwnice, wciągniki i podnośniki.


Kim jesteśmy ...

Firma TSUBAKI KABELSCHLEPP jest jednym z wiodących producentów prowadników przewodów na świecie i wynalazcą pierwszego systemu prowadników przewodów i węży. Obecnie firma TSUBAKI KABELSCHLEPP jest znana z wiodących innowacji w branży. Jako podmiot z grupy Tsubaki, mającej spółki zależne i przedstawicielstwa na całym świecie, firma KABELSCHLEPP postrzega obecność na lokalnych rynkach jako klucz do sukcesu.
 
Nasza obecność na rynku ropy i gazu ziemnego od wczesnych lat 70-tych pozwoliła nam być dostawcą setek systemów do różnorodnych zastosowań na wszystkich kontynentach. Naszym priorytetem jest wysoka jakość i jak najdłuższy okres eksploatacyjny. Oferujemy pełne wsparcie na wszystkich uznanych rynkach. Nasi klienci korzystają z naszego bogatego know-how w zakresie przemysłu, produktów i inżynierii.
TSUBAKI KABELSCHLEPP posiada certyfikat IN EN ISO 9001 przyznany przez niezależny organ.