Ośrodek testowy na otwartym powietrzu

Sprawdzona jakość – testowane w prawdziwych warunkach

TSUBAKI KABELSCHLEPP oznacza wysoką jakość i bezpieczne rozwiązania. Aby zapewnić najwyższe standardy, wykorzystujemy nasz ośrodek testujący w terenie, zapewniający prawdziwe warunki. Systemy ślizgowe i rolkowe o długościach przesuwu powyżej 100 metrów oraz zastosowania o wysokich prędkościach są testowane przez naszych ekspertów w wymagających warunkach.

Ośrodek testowy do wszystkich rodzajów prowadników przewodów

  • niezależne systemy prowadników przewodów jeden obok drugiego
  • systemy prowadników ślizgowych i rolkowych
  • długości przesuwu powyżej 100 metrów
  • system ochrony przed nadmiernych naprężeniem
  • testy w wysokich prędkościach (5 m/s)


Typowe warunki zewnętrzne

  • ekspozycja na warunki zimowe
  • bezpośrednie promieniowanie słoneczne
  • duże opady deszczu


Różnorodność materiałów

Materiały wybierane zgodnie z Państwa zastosowaniem

 

EX

Do zastosowań wymagających osłony przeciwwybuchowej oferujemy indywidualne rozwiązania z wytrzymałego tworzywa sztucznego, hybrydowe lub stalowe, które spełniają wymogi normy (rezystancja < 105 Ω).

ESD

Nasze sprawdzone prowadniki przewodów o właściwościach antyelektrostatycznych, bazujące na wykorzystaniu nanotechnologii w postaci rurek węgłowych, z łatwością spełniają wymogi normy ESD w kwestii przewodności i rezystancji (< 109 Ω).

Ognioodporne

Oferujemy specjalne materiały, w tym klasy V0 do stref zagrożonych pożarem. Wszystkie materiały wymienione w normie UL94. Dodatkowe specjalne rozwiązania na życzenie.

Niska temperatura

Odpowiednie do użytku w obszarach o niskiej temperaturze, takich jak chłodnie itp, do ok. – 40 °C.

Wysoka temperatura

Materiały wysokotemperaturowe 1: Odpowiednie (stabilność wymiarowa) do długotrwałego użytku w wysokiej temperaturze; przy 2,500 godz. do 190 °C, przy 10,000 godz. do 160 °C. Materiały wysokotemperaturowe 2: Odpowiednie do krótkotrwałego kontaktu powierzchni do 80 °C.